Evilena Protektore

Tuvākie pasākumi

Stay tuned!

BIO

Evilena Protektore ir džeza dziedātāja no Latvijas, Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļas maģistrantūras absolvente, kur tagad pasniedz džeza vokālu. Pavadīja gadu, studējot Itālijā, Santa Cecilia valsts konservatorijā pie profesores Maria Pia de Vito, un pusgadu Hanoverē pie dziedātājas Romy Camerun.

Ir piedalījusies vairākos festivālos — «Pori Jazz» (Somija), «Limassol Jazz» (Kipra); konkursos: «Riga Jazz Stage» (Latvija), «Nomme Jazz» (Igaunija) un ir Grand Prix ieguvēja konkursā «Jazz Voices 2014» (Lietuva); kā arī tādos projektos kā «Jazz in Latvia» albuma ieraksts. 2016. gadā saņēma Nika Gotema (Nic Gotham) balvu par ieguldījumu Latvijas džeza mūzika un dzīvē.

Lasīt pilnu bio

Mūzika

Colors Of Summer

Jazzatomy

Džeza mūziķi, klasiskais stīgu kvartets, pūšamo instrumentu sekcija un DJ elektroniskie efekti — viss kopā ir plašs neaptverams process, kas veido īpašu skaņas pasauli, un katru sekundi maina to, konstanti pārsteidzot klausītāju ar ko jaunu un negaidītu, bet vienmēr brīnišķīgu un neaizmirstamu.

Kolektīvu «Jazzatomy» izveidoja divi mūziķi — dziedātāja Evilena Protektore un pianists Artjoms Sarvi. Abi mūziķi ir absolvējuši maģistra studijas programmu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļā. 2018. gadā grupa prezentēja savu pirmo albumu «Colors Of Summer», kura repertuārs ir daudzpusīgs ne tikai instrumentācijas, bet arī noskaņas ziņā.

JAZZATOMY


Then And Now

Krists Saržants

Krista Saržanta debijas albums «Then and Now» ir kompilācijas albums, kas sastāv no 11 Krista oriģinālkompozīcijām un aranžijām, kas sarakstītas un aranžētas gadu gaitā jaunā skanējumā pamatā džeza kvintetam ar stīgu kvartetu, pūšaminstrumentu grupu, perkusijām. Albumā ir dzirdami tādi mūziķi kā Evilena Protektore, Dāvis Jurka, Andris Grunte, Matias Fischer-Mogensen, Ieva Kerēvica, Laura Grecka, Mārcis Auziņš un citi.

Albumam ir pievienota bezmaksas grāmata ar atskatiem uz katru kompozīciju un Vadima Kožina fotogrāfijām no ierakstu sesijām.

Krists Saržants


Roads Taken

Pieneņu Vīns

«Pieneņu Vīns» ir kolektīvs no Latvijas, kas izveidots 2005. gadā un spēlē autorkompozīcijas funk / fusion stilā. Šo gadu laikā grupa ir piedalījusies vairākos vietēja un starptautiskā mēroga konkursos un festivālos, un ir slavena ar savu draudzīgu koncertu atmosfēru un radošiem digitālajiem projektiem. 2016. gadā grupa ir laidusi klajā debijas albumu ar nosaukumu ROADS TAKEN, kurā ir iekļautas labākās un auditorijas iecienītākās kompozīcijas no grupas 11 gadu gara ceļojuma Baltijas un citu valstu mūzikas skatuvēs.

Pieneņu Vīns


Caution! Contains Words!

Very Cool People

Very Cool People ir instrumentālās mūzikas grupa, kas spēlē jazz-funk un fusion mūziku. Auditorija, kurai domāta VCP mūzika, nav tikai jazz mūzikas cienītāji un mūziķi, bet arī tie, kuriem iepriekš nav bijusi saskarsme ar jazz vai funk mūziku. VCP cenšas sarežģītu un nopietnu mūziku padarīt viegli uztveramu un saprotamu ikvienam. VCP spēlē oriģinālmūziku, kur iekļauj dažādus jazz, funk, klezmer, surf, hip-hop un soul mūzikas elementus.

VCP «Caution! Contains Words» albums ir diezgan eklektisks no stilistikas skatpunkta. (c) Deniss Paškevičs. Albumā Evilena izpilda divus skaņdarbus: «This Mess» un «Roll With It».

Very Cool People


Funkology

Very Cool People

«Funkology» albums tika iemūžināts TV24 studijā 2015. gadā. Albums sastāv no labākajiem fanka leģendu skaņdarbiem. Šis albums nav vienkārši skaņdarbu iespēlēšana – katra kompozīcija ir kaislīgi un enerģētiski aranžēta. Albumā dzirdamas Parliament-Funkadelic, The Meters, Stevie Wonder, Tower of Power, Curtis Mayfield un James Brown kompozīcijas.

Šajā albumā Evilena izpilda skaņdarbus no grupas «Parliament-Funkadelic» repertuāra: «Give Up The Funk», «Hit It & Quit It» un «You And Your Folks, Me And My Folks».

Very Cool People


Golden Groovers

Kopā ar grupu «Golden Groovers» Evilena izpilda gan vietējo, gan ārzemju mākslinieku kompozīcijas, piepildot svētkus ar burvīgām mūzikas skaņām, kas kļūs par labāko pavadījumu kā mierīgām vakariņām, tā arī spilgtai un jautrai ballītei.

Foto

Video

Blogs

Kontakti